Manuál na použití tančírny

Tančína je zde pro každého, kdo rád na chvilku zapomene na všechny starosti, zvedne se ze židle, vezme botky a vyrazí na parket. Je zde pro ty, co si rádi zopakují své dovednosti, ale i pro ty, kteří rádi improvizují ať už na jakékoliv taneční úrovni.

Každé úterý v semestru je pro vás připraven:
pár veselých organizátorů, kteří rádi poradí se základy
hudba, která zahrnuje standartní i latinské tance
a spoustu prostoru pro vaši kreativitu a taneční umění

Co na sebe a s sebou

  • Oblečení: záleží na vás, mělo by být pohodlné, róba není podmínkou, klidně přijďte rovnou ze školy.
  • Boty: pohodlné, NESMÍ POŠKODIT PARKET (poškrábat ho, zašpinit, či udělat černé šmouhy) – pro dámy doporučujeme chrániče na podpatky (stojí kolem 40 kč)
    (pokud byste neměli vhodné boty, museli byste tančit v ponožkách)
  • Pití: Určitě se neztratí
  • Partnera či partnerku

Co hrajeme

standard: waltz, tango, valčík, quickstep (na přání můžeme pustit slowfoxtrot)

latinu: samba, chacha, rumba, jive (na přání klidně pustíme ještě paso nebo polku).

Pokud by byl zájem, můžem zahrát salsu (salsa-mambo, merenque, zouk, bachata)

Zájem projevíte tak, že oslovíte někoho z organizátorů a řeknete, na co byste si přáli zatancovat.

Vstupné

Pokud se vám na akci líbilo, budeme rádi, když přispějete na nájem tělocvičny dobrovolným příspěvkem ve výši zhruba 30 Kč.

Pokročilost a výuka

nezáleží na tom, zda jste v tanci začátečníci, středně pokročílí, nebo mistři. Tančírna je pro každého kdo má tanec rád  a jeho kreativitě se meze nekladou.

Pokud byste potřebovali s něčím poradit, oslovte někoho z organizátorů, a my se o to rádi pokusíme, pokud to bude v našich silách.

Šatna

Převléct a přezout se můžete v šatnách, kde jsou k dispozici skříňky.

Fotky

Nejnovější fotky naleznete na https://www.facebook.com/Tancirna/photos_stream.

Pokud si chcete nějakou fotku stáhnout, pak na ni klikněte pravým tlačítkem, ignorujte, že se zvětší, zajímá vás roletka s možnostmi, kde vyberete „Otevřít v novém…“ (je jedno jestli tabu nebo okně). Toto nové okno (či tab) pak obsahuje pouze vámi vybranou fotku, ale už nejde o náhled, nýbrž o verzi v lepším rozšíření. Znovu na ni klikněte pravým tlačítkem a uložte si ji do počítače. Ano, šlo by si ji rovnou uložit do počítače, ale to byste stáhli jen náhled, čili velmi malé rozlišení (kvalitu).

Kontakt

Kontakt na organizátory – přes fanpage nebo na tancirnaMU@gmail.com

Přihlašování (registrace)

slouží k tomu, abychom mohli zajistit, že se na taneční parket vejdete.

Přihlašujete se přes registrační formulář na našich stránkách. Můžete přihlásit jen sebe nebo více osob. Důležité je uvést vaše jméno (přezdívku nebo jakékoli vaše id :)).

Přihlásit se můžete pomocí kliknutí na text „přihlásit sebe nebo skupinu lidí na tančírnu„. Pokud tento text nevidíte, možná

  1. Používáte rozšíření FF nebo prohlížeč, který odkaz blokuje. Zkuste se, prosím, přihlašovat přes jiný prohlížeč (nebo si hrajte s dočasným disablováním rozšíření, to je na vás :)).
  2. Kapacita je plná a tak se přihlásit nejde.

Trvalé přihlášení

Napište mi mail, přihlásím vás do tančírny trvale. Je důležité zmínit mail, který u vás mám uvést, pomocí něj bude možné se ohlásit.

Pokud jste trvale přihlášeni, jste explicitně přihlášeni na každou tančírnu, která se koná. Pokud víte, že se nedostavíte, prosím, odhlaste se.